21 lutego 2018, imieniny obchodzą: Eleonora, Robert, Feliks, Fortunat, Lenka
Użytkownik: Hasło:

W dniu 13.12.2017 w Bursie Szkolnej nr 5 odbyły się VI Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej. W zawodach wzięło udział 14 drużyn ze szkół ponadpodstawowych, burs i internatów.

Wyniki: burs i intrnatów oraz szkół

Czytaj więcej

W dniu 07.12.2017 nasza reprezentacja chłopców w piłce nożnej, wystąpiła w finale rozgrywek piłki nożnej w ramach Turnieju Interdyscyplinarnego. Finałowy mecz rozegrali z reprezentacją Internatu SOSW. Nasi koledzy piłkarze rozegrali emocjonujący mecz, który zakończyli zwycięstwem 2:1. Był to rewanż za porażkę w grupie eliminacyjnej zakończony takim samym wynikiem.

                     

 

Dziękujemy za wspaniałe emocje i gratulujemy sukcesu.

Klaudia Okoń

Czytaj więcej

Reprezentacja naszych dziewcząt w piłce nożnej, rozegrała w dniu 04.12.2017 mecz finałowy z Bursą Szkolną Nr 3, który zakończył się wynikiem 7:3 i naszym zdecydowanym zwycięstwem.

                      

Reprezentacja wystąpiła w składzie: KOT Patrycja (kapitan), KARPIŃSKA Iga, KARPIŃSKA Łucja, KRUPA Natalia, FRĄCZEK Paulina, ZIÓŁKOWSKA Weronika, WESOŁOWSKA Agnieszka, MATACZ Ewelina. Trener i opiekun Pan Marek Lis. Najlepszym strzelcem tego meczu była ponownie Patrycja Kot ,,Kicia", która zdobyła 4 bramki, 3 bramki zdobyła również Iga Karpińska.

Gratulujemy wygranej w finale i życzymy również zwycięstwa naszej męskiej reprezentacji w swoich rozgrywkach.

Klaudia Okoń

Czytaj więcej


W dniu 27.11.2017. reprezentacja naszych dziewcząt w piłce nożnej, rozegrała mecz półfinałowy z Bursą Szkolną Nr 2. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 13:0. Najlepszym strzelcem tego meczu była Patrycja Kot ,,Kicia", która zdobyła 9 bramek po 2 bramki zdobyły również siostry Iga i Łucja Karpińskie.

 Klaudia Okoń
Jakub Markiewicz

Czytaj więcej

W dniu 30.11.2017 nasza reprezentacja chłopców w piłce nożnej, rozegrała mecz półfinałowy z Bursą Szkolną Nr 6. Nasi zawodnicy stoczyli piękny i wyrównany mecz, który zakończył się zwycięstwem 4:2. W meczu tym bramki zdobywali Szczepan Popko 3 i Wojtek Górniak 1.

Klaudia Okoń

Czytaj więcej

W czwartek 23.11.2017, nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców w piłce nożnej, których trenerem i opiekunem jest Pan Marek Lis, rozegrały mecze eliminacyjne w swoich grupach, w ramach XVIII Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego. Obie reprezentacje wyszły z tej rywalizacji zwycięsko.

  

Klaudia Okoń
Jakub Markiewicz

Czytaj więcej

W ramach w ramach XVI Interdyscyplinarnego Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego nasi wychowankowie uczestniczyli w drużynowych rozgrywkach szachowych chłopców i dziewcząt. 

    

Czytaj więcej

Dziewczęta:  I miejsce – SZYMCZUK Monika, II miejsce – PIASECKA Milena,
III miejsce – DERULKIEWICZ Magdalena
Chłopcy: I miejsce – ŚCIBIOR Arlkadiusz,     II miejsce – PODLODOWSKI Karol,
III miejsce – SZABAT Rafał

Czytaj więcej
1 2