23 października 2018, imieniny obchodzą: Marlena, Seweryn, Teodor, Honorata, Iga, Jan, Edward
Użytkownik: Hasło:

W dniu 08.06.2018 w Bursie szkolnej nr 3 odbyło się uroczyste zakończenie

XVIII INTERDYSCYPLINARNYEGO TURNIEJU SPORTOWEGO DLA BURS, INTERNATÓW,  PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH I OŚWIATOWYCH  O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO w roku szkolnym 2017/2018

Nasi zawodnicy uczestniczący w tym zakończeniu odebrali nagrody indywidualne oraz puchary za poszczególne sukcesy. Łącznie odebrali 12 pucharów, w tym ten najważniejszy za 1 miejsce w klasyfikacji generalnej, oraz 4 puchary za 1 miejsce, 6 pucharów za 2 miejsce, 1 puchar za 3 miejsce.

BRAWO.

Po zaciętym meczu rozegranym w ZSTK 23.04.2018 nasi chłopcy przegrali jednym punktem w finale koszykówki z reprezentacją Bursy Szkolnej nr 3 w końcówce meczu.

W dniu 17.04.2018 wtorek w sali gimnastycznej XXIII LO nasze dziewczęta rozegrały mecze koszykówki w ramach XVIII Interdyscyplinarnego turnieju sportowego. Dziewczyny spisały się znakomicie wygrywając wszystkie mecze w których zdobyły 43 pkt.  Najlepsze zawodniczki to Patrycja Kot i Natalia Krupa.

Gratulacje - 2 miejsce dziewcząt i 3 chłopców w rozgrywkach tenisa stołowego w ramach XVIII Turnieju Sportowego Burs i Internatów.

W poniedziałek 26.02.2018 reprezentacja chłopców, rozegrała finałowy mecz w ramach XVIII INTERDYSCYPLINARNEGO TURNIEJU SPORTOWEGO BURS I INTERNATÓW O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO w piłce siatkowej z reprezentacją Bursy Szkolnej nr3.

Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentantów Bursy Szkolnej nr 3 2:0 w setach (25:22, 25:20).

WSZYSTKIM zawodnikom i kibicom DZIĘKUJEMY.

Fotoreporter Jakub Markiewicz

W czwartek 22.02.2018 nasza reprezentacja dziewcząt, rozegrała finałowy mecz w ramach XVIII INTERDYSCYPLINARNEGO TURNIEJU SPORTOWEGO BURS I INTERNATÓW O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO w piłce siatkowej z reprezentacją Bursy Szkolnej nr 3, wygrywając 2:0 w setach (29:27, 25:14).

Kibice świetnie dopingowali nasze zawodniczki, co jeszcze bardziej pomogło im w wygraniu tego meczu.