19 września 2018, imieniny obchodzą: January, Konstancja, Teodor, Leopold
Użytkownik: Hasło:

Na codzienne smutki, nudy zawsze można przyjść na zajęcia do naszej kuchenki. A tam... co kto woli.
My tym razem przygotowałyśmy francuskie ciasteczka z jabłkiem oraz cynamonem. To nie koniec na osłodę tego ciepła przy piekarniku w takzwanym wolnym czasie przełożyłyśmy suche wafle masą kajmakową oraz konfiturą wiśniową.
Kto smakował, delektował?

     

 

 

 

Czytaj więcej

Kto smakował, delektował? Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziewczęta biorące udział w realizacji zajęć Klubu Moje Hobby składają wszystkim pracownikom bursy życzenia: zdrowia, uśmiechu, wytrwałości, spełnienia marzeń oraz aspiracji zawodowych.

Czytaj więcej

Dnia 16.10.2017 odbył się „X Bieg Papieski” przy Zespole Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie. W kategorii IV (szkoły średnie) dziewcząt pierwsze miejsce zajęła wychowanka naszej bursy Patrycja Kot, natomiast w kategorii IV (szkoły średnie) chłopców Kamil Władziewicz zajął szóste miejsce. Wszystkim wychowankom biorącym udział w biegu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Czytaj więcej

W dniu 16.10.2017 odbyły się zajęcia koła plastycznego, na którym wychowankowie wykonywali róże z liści klonu. Bukiety zostały podarowane dyrekcji z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej

Fundacja Sempe Frente zaprosiła naszych wychowanków do udziału w warsztatach "Rzeźbimy jedzenie" nauczyliśmy się wykonywać efektywne dekoracje z owoców i warzyw wykonując odpowiednie nacięcia.


           

    

 

Czytaj więcej

13 października grupa młodzieży z Ukrainy udała się z wychowawcą Panią Agnieszką Rej do Instytutu Pamięci Narodowej na seans W kinie IPN. Obejrzeliśmy dwa filmy dokumentalne.

Czytaj więcej

Z okazji dnia chłopaka wychowanki grupy I przygotowały swoim kolegom z grupy słodki poczęstunek- muffinki z czekoladą na ciepło.
Wszystkim chłopcom życzymy wszystkiego co najlepsze.


Czytaj więcej

Klubowicze Klubu Moje Hobby z okazji Dnia Chłopaka przygotowali na osłodę GOFRY.

Czytaj więcej

Dnia 3.10.2017 roku odbyło się spotkanie inauguracyjne Komisji Czystości. 

Wszyscy higieniści, jak co roku, przystąpią do pracy nad „oczyszczaniem naszych salonów” dotkliwie wytykając nam nasze chwilowe :) zaniedbania. 

 

  

Czytaj więcej

29 września grupa młodzieży z Ukrainy wraz z wychowawcą Agnieszką Rej udała się na pieszą wycieczkę na Wzgórze Czwartkowe gdzie obejrzeliśmy wystawę "Lublin z Czwartku" oraz piękną panoramę Lublina nocą. 

 

 

Czytaj więcej
1 2 3 4