20 marca 2018, imieniny obchodzą: Klaudia, Eufemia, Wincenty, Maurycy, Kira, Joachim
Użytkownik: Hasło:

Dniu 23.10.2017 pod opieką wychowawczyń: Pani Katarzyny Stępień- Pękali oraz Pani Anny Kowalskiej wychowankowie naszej placówki udali się na konferencję pod tytułem „Mediacje rówieśnicze sposobem przezwyciężania agresji i przemocy”  zorganizowane przez Kuratorium Oświaty  w Lublinie oraz Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie. 
Całość konferencji urozmaiciło przedstawienie wykonane przez młodzież.

   

Czytaj więcej

Zostanie tyle gór ile udźwignąłem na plecach

Zostanie tyle drzew ile narysowało pióro

Dnia 27 października grupa młodzieży z Ukrainy reprezentowała naszą bursę w konkursie "Małe Bakcynalia", organizowanym w Chatce Żaka w Lublinie.

Zespół w składzie:

 śpiew:Liubov Poberezhska, Klymenko Julia oraz Pavlo Horbatyuk

 gitary: Julia Slakvyh oraz Heorhi Lobashov.

 

 

 

Czytaj więcej

W dniu 19 października 2017 roku w naszej bursie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Podsumowaniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany dla wychowawców i pracowników obsługi. Uroczystość przygotowała grupa X – dziewcząt, pod opieką Pani Karoliny Walencik i Pani Agnieszki Mordel.

Czytaj więcej

Na codzienne smutki, nudy zawsze można przyjść na zajęcia do naszej kuchenki. A tam... co kto woli.
My tym razem przygotowałyśmy francuskie ciasteczka z jabłkiem oraz cynamonem. To nie koniec na osłodę tego ciepła przy piekarniku w takzwanym wolnym czasie przełożyłyśmy suche wafle masą kajmakową oraz konfiturą wiśniową.
Kto smakował, delektował?

     

 

 

 

Czytaj więcej

Kto smakował, delektował? Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziewczęta biorące udział w realizacji zajęć Klubu Moje Hobby składają wszystkim pracownikom bursy życzenia: zdrowia, uśmiechu, wytrwałości, spełnienia marzeń oraz aspiracji zawodowych.

Czytaj więcej

Dnia 16.10.2017 odbył się „X Bieg Papieski” przy Zespole Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie. W kategorii IV (szkoły średnie) dziewcząt pierwsze miejsce zajęła wychowanka naszej bursy Patrycja Kot, natomiast w kategorii IV (szkoły średnie) chłopców Kamil Władziewicz zajął szóste miejsce. Wszystkim wychowankom biorącym udział w biegu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Czytaj więcej

W dniu 16.10.2017 odbyły się zajęcia koła plastycznego, na którym wychowankowie wykonywali róże z liści klonu. Bukiety zostały podarowane dyrekcji z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej

Fundacja Sempe Frente zaprosiła naszych wychowanków do udziału w warsztatach "Rzeźbimy jedzenie" nauczyliśmy się wykonywać efektywne dekoracje z owoców i warzyw wykonując odpowiednie nacięcia.


           

    

 

Czytaj więcej

13 października grupa młodzieży z Ukrainy udała się z wychowawcą Panią Agnieszką Rej do Instytutu Pamięci Narodowej na seans W kinie IPN. Obejrzeliśmy dwa filmy dokumentalne.

Czytaj więcej

Z okazji dnia chłopaka wychowanki grupy I przygotowały swoim kolegom z grupy słodki poczęstunek- muffinki z czekoladą na ciepło.
Wszystkim chłopcom życzymy wszystkiego co najlepsze.


Czytaj więcej
1 2 3