19 września 2018, imieniny obchodzą: January, Konstancja, Teodor, Leopold
Użytkownik: Hasło:

W czwartek 22.02.2018 nasza reprezentacja dziewcząt, rozegrała finałowy mecz w ramach XVIII INTERDYSCYPLINARNEGO TURNIEJU SPORTOWEGO BURS I INTERNATÓW O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO w piłce siatkowej z reprezentacją Bursy Szkolnej nr 3, wygrywając 2:0 w setach (29:27, 25:14).

Po wyrównanym pierwszym secie, który wygrały nasze zawodniczki, drugi set rozpoczęły rewelacyjnie prowadząc nawet 14:0. Pozwoliło to spokojnie zakończyć  mecz zwycięstwem oraz wygraną w całym turnieju w piłce siatkowej dziewcząt.

Dziewczyny rozegrały świetny mecz słuchając rad trenera Pana Marka Lisa. Kluczem były silne

i dokładnie wykonane zagrywki oraz spokojna obrona w polu.

Reprezentacja w finale grała w składzie: VILIGURSKA Katrina (kapitan), FRĄCZEK Paulina, LIPIŃSKA Weronika, LIPIŃSKA Wiktoria, PAŁUBSKA Jagoda, KRUPA Natalia, PLAK Ewelina.