23 stycznia 2019, imieniny obchodzą: Ildefons, Rajmund, Jan, Fernandy
Użytkownik: Hasło:

.

Reprezentacja naszych dziewcząt w piłce nożnej, rozegrała w dniu 04.12.2017 mecz finałowy z Bursą Szkolną Nr 3, który zakończył się wynikiem 7:3 i naszym zdecydowanym zwycięstwem.

                       

Reprezentacja wystąpiła w składzie: KOT Patrycja (kapitan), KARPIŃSKA Iga, KARPIŃSKA Łucja, KRUPA Natalia, FRĄCZEK Paulina, ZIÓŁKOWSKA Weronika, WESOŁOWSKA Agnieszka, MATACZ Ewelina. Trener i opiekun Pan Marek Lis. Najlepszym strzelcem tego meczu była ponownie Patrycja Kot ,,Kicia", która zdobyła 4 bramki, 3 bramki zdobyła również Iga Karpińska.

Nasze reprezentantki pokazały świetną grą, szczególnie Iga z Patrycją, co przynosiło efekty w postaci kolejnych bramek. Wszystkie stanęły na wysokości zadania i nie poddały się presji przeciwniczek.

Łącznie w całym turnieju nasze reprezentantki strzeliły 29 bramek tracąc przy tym tylko 4. W turnieju piłki nożnej dziewcząt „królem strzelców” została Patrycja Kot zdobywczyni 14 bramek, druga była Iga Karpińska która zdobyła 11 goli.

Kibice, którzy przyjechali na ten mecz pod opieką Pani wicedyrektor Marty Snopek, głośno dopingowali naszą drużynę, byli bardzo zadowoleni i dumni z postawy naszych zawodniczek.

Gratulujemy wygranej w finale i życzymy również zwycięstwa naszej męskiej reprezentacji w swoich rozgrywkach.

Finał piłki nożnej dziewcząt - 2017
powrót