23 października 2018, imieniny obchodzą: Marlena, Seweryn, Teodor, Honorata, Iga, Jan, Edward
Użytkownik: Hasło:

Podsumowaując swoją dotychczasową działalność, wychowankowie biorący udział w spotkaniach dyskusyjnego koła filmowego -„Krytyk filmowy”, prezentują poniżej swoje recenzję objerzanych wspólnie filmów. Jednocześnie zapraszają wszystkich chętnych wychowanków do udziału w spotkaniach i wzajemnych dyskusjach.

Czytaj więcej

W dniu 11.06.2015 Reprezentacja chłopców wzięła udział w I integracyjnym turnieju o puchar Prezydenta Miasta Lublina, w którym zajęła I miejsce. 

W turnieju wzięły udział zespoły: 

Bursa Szkolna Nr 1, Bursa Szkolna Nr 5, Gimnazjum nr 9, Gimnazjum nr 14, „Sokolik” Bronowice, UKS Centrum

Rada Bursy Szkolnej nr 5 była fundatorem statuetek dla najlepszego bramkarza króla strzelców i najlepszego zawodnika turnieju. 

Jedną z nich zdobył najlepszy nasz snajper, król strzelców Arek Ścibior.

Wyniki można pobrać TUTAJ [PDF]

Czytaj więcej

W dniu 02.06.2015 rozpoczął się turniej FIFA 14 14 o mistrzostwo III piętra, który wymyślili i przeprowadzili wychowankowie Karol Podlodowski i Rafał Szabat. Turniej zakończył się w dniu 17.06.2015, sukcesem Gabriela Borowskiego p. 334.

Lista Uczestników: SPRAWDŹ TUTAJ [PDF]

Regulamin: PZECZYTAJ TU [PDF]

W dniu 06.06.2015 wychowankowie Bursy Szkolnej nr 5 w Lublinie wzięli udział
w XXIII Międzynarodowym Biegu Solidarności.

Czytaj więcej

Dnia 21.05.2015r wychowanki naszej bursy: Angelika Kołodziej, Justyna Jakubczyk, Angelika Rycak pod opieką wychowawczyni Teresy Bielak, uczestniczyły w warsztatach tworzenia ozdobnych pudełeczek – SŁODKI PREZENT. To kolejne spotkanie w ramach II edycji projektu ,, Piękno jest w Nas” organizowanego przez SOSW przy ul. Wyścigowej 31.

 

Czytaj więcej

Klub Wolontariusz "Dar Serca" dołącza się do akcji "Dzieciom ze Lwowa". Akcja rozpoczyna się 25 maja i potrwa do 3 czerwca. Na rzecz dzieci ze Lwowa można przekazywać produkty żywnościowe, kosmetyki , artykuły dla niemowląt, książki, gry, zabawki, puzzle, artykuły szkolne oraz nową bieliznę, ręczniki, pościel. Dary zostaną przekazane polskim dzieciom mieszkającym we Lwowie - w sumie 200 osobom.
Dary prosimy przynosić do pokoju wychowawców 225.

Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom za wsparcie.

W dniu 14.04.2015 wychowankowie naszej bursy wzięli udział w wycieczce warsztatowej do Muzem Wsi Lubelskiej w ramach projektu „Miasto Kultur i Tradycji.” W trakcie wyprawy podążaliśmy szlakiem ginących zawodów na roztoczu.

 

Czytaj więcej

W dn. 21.04.2015 r. odbył się konkurs fryzjerski w Bursie Szkolnej nr 3 w Lublinie. Naszą placówkę reprezentowała Natalia Kopeć, a modelka była Iryna Glushko.

Czytaj więcej
1 2 3 4 5